Merkaba İbraniceden gelen bir sözcük. Araba, taşıt veya ışık arabası da deniyor. İki boyutlu çizimi Yusuf’un mührü ya da Davud’un yıldızı olarak bilinir. 3 boyutlu geometrik şeklin adı ise yıldız üçgen prizma. ” Mısır dilinde, mer: ışık, ka: ruh ve bah: beden
anlamına gelmektedir. ruhsal ışık beden olarak çevirebiliriz. B
u bedenimizin 17 metre çevresine kadar bir alana yayılan, yaradılışın Kutsal Geometrisi’sinin formlarından oluşan, ve kişiye zaman ve mekanda yolculuk etme fırsatını veren ilahi bir taşıttır. En basit ve bilinen formu içiçe geçmiş iki tetrahedronun oluşturduğu, yıldız tetrahedron formudur.” Yukarıda gördüğünüz örnek, mıknatıs özelliği dolayısıyla çok az sürtünme sayesinde uzun süreler kendi başına dönebilmektedir.
Silindirik çubuklar doğal mıknatıs olduklarından, oluşturdukları şeklin her kullanıcıya bağlı, farklı etkileri vardır. Drunvalo Melchizedek her insanın enerjisel ışık arabası olduğundan ve bunu etkin hale getirebilen bireylerin zaman ve boyutlar arası gezebileceğini anlattığını duymuştum.
Benim tanık olduğum bir kaç sıradışı özellik ise; bedendeki rahasızlıkları çekip aldığı ve yerine çok hoş bir his doldurduğu veya bakanların içine çekiliyormuş gibi hissettikleri veya kendilerini farklı bilinç seviyelerinde deneyimlediklerini söyleyenler gibi farklı anlatımlardı.
Eğer siz de bir doğal merkaba sahibi olmak istiyorsanız benimle temasa geçmeniz yeterli olacaktır. Teslimat biraz uzun sürebilir çünkü malzeme doğal bir mıknatıs ve ABD den geliyor.

20130425_181346-MOTION

 

merkaba

 

 

merkaba8

 

 

 

Yıldızüçgenprizma

Bu gönderiyi paylaş: