Olsun istiyorsan;
Bir şeyler olsun istiyorsan bilmen gereken bazı şeyler var. Bir şeylerin oluşmasını tetikleyen muhteşem bir titreşim hazır bekler. Bir dilek, oluşumu tetiklemeyi istemektir ve istemek ile odaklanmak, bu tetik düzenini etkin hale getiren anahtarlardır. Bu titreşim aşağıdaki koşullar ile işler:

1- Niyet: Her şey titreşimlerimizle gerçekleşir ve bizi insan kılan kendimize özel titreşimdir. Düşünce titreşimi, isteği yaratır, istek de oluşumun ana maddesidir. Bu yüzden evreni harekete geçiren bizim titreşimlerimizdir. Niyetimiz ne kadar güçlüyse, titreşimlerimiz de o kadar güçlüdür ve bu güç ile evrensel değişimleri yaratmak o kadar kolaydır. Bir şeyler dilerken başka canlıların titreşimlerine odaklanmamak çok önemlidir, yoksa bir başkasının da bizim titreşimlerimize etki etmesine izin vermiş oluruz.
2- Hareket ve Kararlılık: İsteklerimizin oluşması için gerekli enerji birikimi, hareketlerimizin ve isteklerimiz konusunda kararlılığımızın devamı ile ortaya çıkar. Günün ağarması için dünyanın yörüngesinde ve kendi çevresinde dönmesi gerekir ve bu hareketin sürekliliği ertesi günü de oluşum olasılığı haline getirir.
3- Titreşimlerin uyumu: Düşündüğümüz düşünceler titreşimler yayar ve benzer titreşimlerden oluşan ortamı yaratır.
4- Süreç: Bu sözcük anlam karmaşası yaratabilir. Süreç bir gecikme değildir. Her adımın gerçekleşmesi ile ilgilidir. Her yolculuk bir adımla başlar ve adımlarla sürer. İşte Sürecin oluşumdaki anlamı bu adımlardır.
4- Bolluk: Evrenin bolluğuna en ufak örneklerden birisi dünya doğasının bolluğu olabilir. Bire kırk veren bu bolluk evrenin geri vermesinin en ufak örneğidir. Buna güvenmek isteklerimizin oluşumu ve ektiklerimizin dönüşümüne güvenmek için sağlam bir kanıttır.

Bu gönderiyi paylaş: