Şimdi paradan ve onun hayatınıza katabileceklerinden bahsedeceğiz.
Önce bolluktan başlayalım.
Eli darda olanların ya da dar bütçe ile idare edenler konumuzun kapsamına giriyor.
Bunlar kesinlikle bu yazının konusu.
Bolluk ya da zenginlik yoksunluğu içinde olanlar için,
daha doğrusu onların beyin yapıları ve düşünce kalıpları için yapılacakların yanı sıra, kaderim bu, böyle yazılmış inancında olanlar veya hatta burayı okuyunca; acaba ben, ya da babam veya ailem hatta belki de eşimden dolayı bu darlığı yaşıyor olabilir miyim diye düşünenleriniz de bu yazının konusu olacağınız gibi eğer isterseniz devamında sizin için de niyet edilmiş satırlar bulacaksınız ve ister inanın, ister inanmayın bu yazıyı okuyup bitirdiğinizde sizin eski, işinize yaramayan kalıplarınız, düşünceleriniz, inançlarınız veya her neyin sizinle para ya da refahınız ile aranıza girdiğine inanıyor, şüpheleniyor hatta hiç bir fikriniz olmadığını düşünüyorsanız onların işi biteceği gibi, siz yepyeni bir düşünce ve inanç sistemine kavuşacağınızdan elinize geçenler ile hayatın tadını çıkartmayı büyük bir keyifle yaparken, arkasının da geleceğinden de emin bir yapıya kavuşacağınızdan hayatın tadı daimi bir artış ile damağınızda artan lezzetler ve hissettiklerinde mucizevi değişimler de bu işin artı değeri olacak dediğimde hala okumaya devam ediyorsanız bilin ki şu an sinir sisteminizi oluşturan yapı taşlarından sinir hücreleri yeni bir dizilim için hazırlandılar bile ki bu sayede beyin kıvrımlarınızın daha önce kullanılmamış bölümleri daha önce kullanılmadıkları gibi kullanılmaya hazırlandılar bile.
Darlık deneyimleyen bolluk, bolluk inancına gelemeyene de bereket çünkü bereket mucizevi bir şekilde az olanın çoğalması ya da çokmuşcasına yetip artmasına denir.
İşte ilk değişim burada, bu basit bilgi kırıntısının size, sizin düşünce yapınıza sunumu sayesinde başladı bile dediğimde ister inanın, ister inanmayın, ister şüphe duyun, ister tamamiyle olağan kabul edin. Sonuç sizin sinir sisteminizde sınır sanrılarına bir sihir oldu bile.
Bu yazıyı okuyup bitirdikten sonra “acaba mı?” Sorusu dahi yeterli bir ivme ile hayatınızdaki değişimi bir çığ gibi hayatınıza sokacak.
Önce minik, sonra kocaman.
İnanmakta kendilerine iltimas geçenler de kocaman önce de gelebilir ki pek de fark etmez çünkü her şekilde bugünü, bu yazıyı hatırladıkça gülümseyeceksiniz ve sizin gülümsemenizi görenler sanki çok eski ama çok hoş bir anının yüzünüzde bu kadar güzel ifade buluşunu hayranlıkla izleyecekler ve hatta bazıları ne düşündüğünüzü soracaklar ki umarım o zaman bu yazıyı yazanın adını hatırlarsınız ama hatırlamakta zorlansanız da hikayeyi paylaşın ki onlar da böylesi bir mucizenin olası olduğuna ilişkin umut besleyebilsinler. Çünkü bu satrları ardarda dizen ben hem NLP (Sinir Dili Yazılımı) hem de Hipnoterapist (Bilinçaltını telkin ile yapılandırma) sertifika programları yürüten biriyim.
Sizleri de beklerim.
Şimdi!
Bu anda ya da sizin istediğiniz bir başka zaman diliminde bu yazıdaki etkinin hayatınıza girmesi için sinir sisteminize izin verdiğinizi içinizden, sessizce, avaz avaz bağırarak ” evet şimdi” dediğinizde bütün bu değişimin hayatınıza nasıl dokunacağının ayrıntılarını hayal ederek derin bir nefes alarak bırakın.
Böylelikle ertesi sabah uyanınca değil daha şimdiden değişmiş olsaydınız bana inanır ve hakikaten bu yazıyı okurken hissettiklerinizi daha ayrıntılı hissetmek için kendinize izin verir miydiniz?
Çünkü verirseniz ünlü fizikçi Einstein’ın dediği gibi titreşiminiz artık değişmiş ve yenilenmiş olacak ve bu yazının yeni ayın öncesine denk gelmesi de evrenin tatlı sürprizlerinden bir olsa gerek.
Sevginiz kadar bol olsun zenginliklerimiz.
İyi günler…

Bu gönderiyi paylaş: